آموزش نصب وردپرس روی هاست 


آموزش نصب وردپرس روی هاست

با سلام و احترام.
در این مطلب قصد داریم آموزش نصب وردپرس رو به زبان بسیار ساده به شما آموزش دهیم، برای نصب مراحل زیر را دنبال کنید.

۱- برای ابتدا شما باید آخرین نسخه وردپرس را از وب سایت رسمی وردپرس دریافت کنید، برای دریافت وردپرس روی دانلود کلیک کنید.

dlwp

۲- در مرحله دوم به سی پنل هاست وارد شوید و فایل زیپ شده ای که دانلود کرده اید در محلی که می خواهید وردپرس نصب شود آپلود کنید، سپس فایل زیپ شده را Extract کنید.

1

۳- در مرحله بعد شما باید حتما یک بانک اطلاعاتی ایجاد کنید برای ایجاد کردن یک بانک اطلاعاتی آموزش را دنبال کنید. ابتدا در سی پنل هاست خود گزینه MySQL Database Wizard رو انتخاب کنید.

2

۴- در صفحه ی جدید که برای شما باز خواهد شد باید یک نام دلخواه (wp1) انتخاب کنید و سپس روی Next Step کلیک کنید.

3

۵- در این قسمت شما باید یک نام کاربری دلخواه (wp1) و کلمه عبور برای بانک اطلاعات خود وارد کنید، بعد از تکمیل فیلد های مورد نظر روی Create User کلیک کنید.

4

۶- در این مرحله شما همانند تصویر زیر باید تمامی چک باکس ها را فعال کنید، سپس روی Next Step کلیک کنید.

5

۷- همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید پیغام تکمیل ایجاد بانک اطلاعاتی را مشاهده می کنید.

6

۸- خوب در این مرحله شما باید به قسمت فایل های وردپرس موجود در هاست خود مراجعه کنید و فایل wp-config-sample.php را به wp-config.php تغییر نام دهید، سپس روی Edit یا ویرایش کلیک کنید.

7

۹- برای ویرایش شما باید اطلاعات بانک اطلاعاتی را در فیلدهای مربوطه که در تصویر زیر مشخص شده را وارد کنید، به طور مثال ما در قسمت اول (database_name_here) باید nullers_wp1 را وارد کنید این همان نام دلخواهی هست که در مراحل قبل ایجاد کردیم.

8

۱۰- حالا نوبت نصب وردپرس رسیده برای اینکار فقط کافیه دامنه خود را در قسمت آدرس بار مرورگر خود وارد کنید، بعد از لود شدن صفحه ای با ظاهر زیر برای شما نمایش داده خواهد شد.

9

10

11

 نقد و بررسی

تگ های مجاز:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">


آیا می خواهید مقاله یا پروژه آموزشی خود را به نام خود جهانی کنید؟
فرصتی عالی برای جهانی شدن.


با عضویت در خبرنامه آموزش های ویژه را در ایمیل خود دریافت کنید.